Hoofdwaterleing gesprongen in Emmermeer
Emmermeer - Rond de klok van elf uur op de donderdag van 16 februari was de Nijkampenweg in de Emmer wijk Emmermeer verandert in een waterpartij. Een grote ringleiding die de wijk Emmermeer van water voorziet was gesprongen.
De brandweer van Emmen werd door de meldkamer ingeschakeld om naar het incident te gaan. Ondertussen was al een deel van de straat ter hoogte van de Meerstede volgelopen met water.
Ook stonden er diverse auto's in de parkeerhaven geparkeerd. Op één na zijn deze allemaal door de eigenaren weggezet. Nog net op tijd melde de eigenaresse van de auto zich. De auto begon namelijk langzaam weg te zakken. De brandweer besloot meteen de auto weg te rijden en dit was pressies op tijd. Op het moment dat de brandweer begon met de verplaatsing van de auto zakte de achterwielen weg in het wegspoelende zand. Gelukkig wisten de de brandweermannen de auto tijdig onder controle te houden en in beweging te krijgen.
De waterleidingsmaatschappij zal vanmiddag het lek dichten.
Donderdag 16 februari 2012 13:26

Foto's: NieuwsEmmen