Archief | Sponsoren | Hyves | Zideo | Twitter | Tools | RSS 

 

 Nieuws

<-- Terug naar het nieuws overzicht

Gerald Ciolek wint tweede etappe La Vuelta

Nieuwsemmen.com Emmen - Zondag 30 augustus was het feest in Emmen naast het jaarlijkse Full Colour Festival was de finish van de tweede etappe de toer La Vuelta ook in Emmen gepland die gestart was in Assen. De wielrenners werden in Emmen met luid applaus en gefluit aangemoedigd.

Na een spannend massasprint is de winnaar van de tweede etappe de Duitser Gerald Ciolek van Milram geworden. De Zwitser Fabian Cancellara blijft de leiderstrui dragen.

Morgen wordt de derde etappe gereden van Zuphen naar Venlo. Daarna wordt de vierde etappe gehouden van Venlo naar Luik.

Eerste start in Drenthe
Voor het eerst in de geschiedenis start La Vuelta buiten het Ibirisch schiereiland en is dan vier dagen in Nederland, waarvan twee dagen in Drenthe.

Wielerborden beschadigd
De foto’s van een Afrikaanse wielerronde in Emmen zijn vlak voor de wielerronde “De gouden pijl” beschadigd geraakt. Dit gebeurde bij een inspectie van de brandweer van het parcours die de wielrenners af moesten leggen. De organisatie had een alternatieve route voor de reclame karavaan opgesteld omdat de foto’s te laag hingen zodat deze niet beschadigd zouden raken. Een aantal dagen later werd er door een bevoorrading auto nog meer foto’s beschadigd.



Video: Noconi Jonkers


Nieuwsemmen.com

Nieuwsemmen.com

Nieuwsemmen.com

Nieuwsemmen.com

Nieuwsemmen.com

Nieuwsemmen.com

Nieuwsemmen.com

Nieuwsemmen.com

30-8-2009 19:42:25 (430 X gelezen)
 
Start windows


<-- Terug naar het nieuws overzicht


 

Foto's



Foto's: Nico Klaster


Stemt u ook?

Stemt u ook op NieuwsEmmen.com in de Drentse Internet Top 25?
Klik hier voor de stem pagina!



Tip ons

U kunt ons tippen via de email: redactie@nieuwsemmen.com

Of via de telefoon:
06-43179970
06-42822293

 

 

EmmenTap.nl

KiKa Kinderen Kanker Vrij

Inpakken en Wegwezen

NieuwsEmmen.com Adverteren


© 2008 - 2010 NiNoProducties.nl - Disclaimer