Emmen - Zaterdag 12 november is Sinterklaas weer met zijn pieten naar Nederland toe gekomen. Ook deze middag is hij langs Emmen geweest om zijn ronde door het centrum te maken en daar de kindertjes te begroeten.
Honderden kinderen stonden deze middag op het Marktplein in Emmen te wachten op het moment dat Sinterklaas met zijn pieten aankwam. Om duidelijk te maken waar Sinterklaas heen moest, zongen de kinderen bij het podium die speciaal voor de Sint was verschillende liedjes. Omstreeks half 3 kwamen de eerste pieten aan bij het podium gevolgd door de Sint op zijn paard.
Na een korte toespraak van de Sint gingen de kinderen nog wat liedjes zingen. Al met al had hij het druk en kon hierdoor niet te lang blijven. Hij moest tenslotte nog langs vele andere dorpjes.
Deze dag is goed verlopen. Het is lekker droog gebleven, maar toch was het wel behoorlijk koud.